SIHPA MOVEMBER 2019

SIHPA vyhlasuje 4. ročník dobročinnej akcie SIHPA MOVEMBER. Cieľom tejto akcie je podporiť boj proti rakovine, ktorá postihuje najmä mužov, zdôrazniť nevyhnutnosť prevencie a preventívnych prehliadok a dať ľudom možnosť podporiť projekt, ktorý môže pomôcť zachrániť ľudské životy. Náš projekt oslovuje stále viac ľudí a preto tento rok pokračujeme v spolupráci so Slovenskou urologickou spoločnosťou , cieľom ktorej je dostať viac mužov na preventívne urologické prehliadky, ktoré môžu mnohým mužom zachrániť život. Za týmto účelom sme pripravili kampaň „Dal som to“, ktorej ambasádorom je tento rok Tomi „Kid“ Kovács. Pozri si promo video k Movembru 2019. Taktiež môžeš navštíviť stránku www.dalsom.sk a získať viac info o preventívnych prehliadkach.

Tento rok sme nadviazali spoluprácu aj so spoločnosťou Fusakle, ktorá bude počas novembra predávať ponožky s fúzikmi a z každého zakúpeného páru venuje sumu 1,50 € na SIHPA MOVEMBER a následne SIHPA a spoločnosť Fusakle venujú tento výťažok na boj proti rakovine prostaty.

Čo je SIHPA MOVEMBER?

SIHPA MOVEMBER [zo slov MOustache (fúzy) a noVEMBER] je iniciatíva, ktorá podporuje boj proti rakovine, ktorá postihuje najmä mužov. V zahraničí je mesiac November známy ako mesiac boja proti rakovine prostaty. Muži si počas novembra nechávajú narásť fúzy, bradu, alebo oboje a takýmto spôsobom upozorňujú na to, že november je mesiacom boja proti rakovine prostaty. Zároveň vyzývajú verejnosť, aby dbala o svoje zdravie a finančne podporila projekt, ktorého cieľom je zvýšenie zdravia v našej spoločnosti a záchrana ľudského života.

Súťaž so SIHPA MOVEMBER a hlasuj o najlepšie fúziky v Tipsport lige!

V rámci akcie SIHPA MOVEMBER si nechajú hokejisti pôsobiaci v Tipsport lige narásť fúzy a/alebo bradu a najlepších zaradíme do súťaže o najlepšie fúziky v Tipsport lige, z ktorých práve vy hlasovaním vyberiete víťaza. Víťazom prvého ročníka SIHPA MOVEMBER bol Mathew Maione , víťazom druhého ročníka sa stal Jameson Milam a víťazom tretieho ročníka sa stal Juraj Jurík. Z vás všetkých, ktorí budete hlasovať a zároveň lajknete Facebook SIHPA alebo budete sledovať Instagram SIHPA, vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý vyhrá špeciálny dres SIHPA z limitovanej edície SIHPA MOVEMBER 2019 a ponožky od spoločnosti Fusakle s movembrovou tematikou.

Vydraž si DRES Z LIMITOVANEJ EDÍCIE SIHPA MOVEMBER!

Naším cieľom je vyzbierať peniaze na podporu boja proti rakovine. Z tohto dôvodu sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou OFFENSIVE limitovanú edíciu dresov SIHPA MOVEMBER pre rok 2019. Do dražby pôjde 10 dresov, každý s menom jedného s hráčov z Tipsport ligy, pričom každý dres bude podpísaný konkrétnym hokejistom. Tieto dresy si budete môcť vydražiť od 15.11.2019 do 30.11.2019 na webe www.hokejportal.net/movember.

Ako môžem podporiť SIHPA MOVEMBER?

Veľmi jednoducho! Stačí, keď pošleš ľubovoľnú sumu na účet Slovenskej asociácie hráčov ľadového hokeja IBAN SK81 0900 0000 0051 1451 4344. Do poznámky platby nezabudni uviesť heslo MOVEMBER! Celý výťažok bude venovaný na boj proti rakovine prostaty.

Partneri SIHPA Movember:

Hlasovanie o najlepšie fúziky

Za najlepšie fúziky môžete zahlasovať kliknutím na hviezdičku pri vybranej fotke (alebo fotkách).
Súhrnné výsledky hlasovania budú zverejnené až po jeho skončení.