SIHPA MOVEMBER 2018

SIHPA vyhlasuje 3. ročník dobročinnej akcie SIHPA MOVEMBER. Cieľom tejto akcie je podporiť boj proti rakovine, ktorá postihuje najmä mužov, zdôrazniť nevyhnutnosť prevencie a preventívnych prehliadok a dať ľudom možnosť podporiť projekt, ktorý môže pomôcť zachrániť ľudské životy. Náš projekt sa udomácnil v Tipsport lige a oslovuje stále viac ľudí a preto sme tento rok nadviazali spoluprácu so Slovenskou urologickou spoločnosťou cieľom ktorej je dostať viac mužov na preventívne urologické prehliadky, ktoré môžu mnohým mužom zachrániť život. Za týmto účelom sme pripravili kampaň „Dal som to“, ktorej ambasádorom bude legendárny Róbert Pukalovič. Pozri si promo video k Movembru 2018. Taktiež môžeš navštíviť stránku www.dalsom.sk a získať viac info o preventívnych prehliadkach.

Čo je SIHPA MOVEMBER?

SIHPA MOVEMBER [zo slov MOustache (fúzy) a noVEMBER] je iniciatíva, ktorá podporuje boj proti rakovine, ktorá postihuje najmä mužov. V zahraničí je mesiac November známy ako mesiac boja proti rakovine prostaty. Muži si počas novembra nechávajú narásť fúzy, bradu, alebo oboje a takýmto spôsobom upozorňujú na to, že november je mesiacom boja proti rakovine prostaty. Zároveň vyzývajú verejnosť, aby dbala o svoje zdravie a finančne podporila projekt, ktorého cieľom je zvýšenie zdravia v našej spoločnosti a záchrana ľudského života.

Súťaž so SIHPA MOVEMBER a hlasuj o najlepšie fúziky v Tipsport lige!

V rámci akcie SIHPA MOVEMBER si nechajú hokejisti pôsobiaci v Tipsport lige narásť fúzy a/alebo bradu. Následne si fúzy a brady nechajú upraviť, vyfotia sa a najlepších zaradíme do súťaže o najlepšie fúziky v Tipsport lige, z ktorých práve vy hlasovaním vyberiete víťaza. Víťazom prvého ročníka SIHPA MOVEMBER bol Mathew Maione a víťazom druhého ročníka sa stal Jameson Milam. Z vás všetkých, ktorí budete hlasovať a zároveň lajknete Facebook SIHPA alebo budete sledovať Instagram SIHPA, vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý vyhrá špeciálny dres SIHPA z limitovanej edície SIHPA MOVEMBER 2018 podpísaný kapitánmi všetkých Tipsport ligových mužstiev.

Vydraž si DRES Z LIMITOVANEJ EDÍCIE SIHPA MOVEMBER!

Naším cieľom je vyzbierať peniaze na podporu boja proti rakovine. Z tohto dôvodu sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou OFFENSIVE limitovanú edíciu dresov SIHPA MOVEMBER pre rok 2018. Do dražby pôjde 13 dresov, 12 dresov s menom kapitána každého Tipsport ligového tímu, pričom každý dres bude podpísaný daným kapitánom a posledný 13-ty dres s menom Movember a podpismi všetkých kapitánov Tipsport ligy. Tieto dresy si budete môcť vydražiť od 30.11.2018 do 14.12.2018 na webe www.hokejportal.net/movember.

Ako môžem podporiť SIHPA MOVEMBER?

Veľmi jednoducho! Stačí, keď pošleš ľubovoľnú sumu na účet Slovenskej asociácie hráčov ľadového hokeja IBAN SK81 0900 0000 0051 1451 4344. Do poznámky platby nezabudni uviesť heslo MOVEMBER! Celý výťažok bude venovaný na boj proti rakovine prostaty.

Partneri SIHPA Movember:

Hlasovanie o najlepšie fúziky

1. MIESTO

Juraj Jurík (HC Nové Zámky)
Juraj Jurík (HC Nové Zámky)

2. MIESTO

Milan Kytnár (HKM Zvolen)
Milan Kytnár (HKM Zvolen)

3. MIESTO

Michael Vandas (HKM Zvolen)
Michael Vandas (HKM Zvolen)