SIHPA MOVEMBER 2017

SIHPA vyhlasuje 2. ročník dobročinnej akcie SIHPA MOVEMBER. Cieľom tejto akcie je podporiť boj proti rakovine, ktorá postihuje najmä mužov, zdôrazniť nevyhnutnosť prevencie a preventívnych prehliadok a dať ľudom možnosť finančne podporiť projekt, ktorý môže pomôcť zachrániť ľudské životy.

Čo je SIHPA MOVEMBER?

SIHPA MOVEMBER [zo slov MOustache (fúzy) a noVEMBER] je iniciatíva, ktorá podporuje boj proti rakovine, ktorá postihuje najmä mužov. V zahraničí je mesiac November známy ako mesiac boja proti rakovine prostaty. Muži si počas novembra nechávajú narásť fúzy, bradu, alebo oboje a takýmto spôsobom upozorňujú na to, že november je mesiacom boja proti rakovine prostaty. Zároveň vyzývajú verejnosť, aby dbala o svoje zdravie a finančne podporila projekt, ktorého cieľom je zvýšenie zdravia v našej spoločnosti a záchrana ľudského života.

Súťaž so SIHPA MOVEMBER a hlasuj o najlepšie fúziky v Tipsport lige!

V rámci akcie SIHPA MOVEMBER si nechajú hokejisti pôsobiaci v Tipsport lige narásť fúzy a/alebo bradu. Následne si fúzy a brady nechajú upraviť v sieti kaderníctiev KLIER, vyfotia sa a najlepších zaradíme do súťaže o najlepšie fúziky v Tipsport lige, z ktorých práve vy hlasovaním vyberiete víťaza. Víťazom minulého ročníka SIHPA MOVEMBER bol Mathew Maione a toto je fotka, ktorá mu zabezpečila víťazstvo v súťaži. Z vás všetkých, ktorí budete hlasovať a zároveň lajknete Facebook SIHPA alebo budete sledovať Instagram SIHPA, vyžrebujeme štyroch výhercov, z ktorých traja vyhrajú poukazy do kaderníctiev KLIER a jeden špeciálny dres SIHPA z limitovanej edície SIHPA MOVEMBER 2017 podpísaný kapitánmi všetkých Tipsport ligových mužstiev.


Vydraž si DRES Z LIMITOVANEJ EDÍCIE SIHPA MOVEMBER!

Naším cieľom je vyzbierať peniaze na podporu boja proti rakovine. Z tohto dôvodu sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou OFFENSIVE limitovanú edíciu dresov SIHPA MOVEMBER, pričom každý dres bude podpísaný kapitánmi všetkých Tipsport ligových tímov. Každý dres má na sebe logo hráčskej asociácie SIHPA, logo Tipsport ligy prispôsobené 25. výročiu našej najvyššej hokejovej súťaže a logo SIHPA MOVEMBER. Tento dres si môžeš vydražiť na webe www.hokejportal.net/movember.

Dražbu spúšťame 6.11.2017 a dražba sa skončí dňa 5.12.2017 o 13:00. Okrem toho, že môžeš získať absolútne unikátny dres, podporíš aj boj proti rakovine, pretože výťažok z tejto dražby venujeme Lige proti rakovine.

Vyhraj lístky na Silné reči!

SIHPA MOVEMBER podporujú aj Silné reči! Ak chceš vyhrať dva lístky na ľubovoľné predstavenie Silných rečí, tak stačí keď splníš nasledujúce podmienky:

  1. Na Instagrame followni @sihpa_slovakia a @silne_reci
  2. Lajkni fotku označenú „Movember so Silnými rečami“
  3. V komentároch pod touto fotkou označ 2 kamošov, ktorí tiež follownú @sihpa_slovakia a @silne_reci

Výhercu vyžrebujeme a oznámime 6.12.2017 na Instagrame SIHPA.

Ako môžem podporiť SIHPA MOVEMBER?

Veľmi jednoducho! Stačí, keď pošleš na účet Slovenskej asociácie hráčov ľadového hokeja ľubovoľnú sumu na číslo účtu IBAN SK81 0900 0000 0051 1451 4344. Do poznámky platby nezabudni uviesť heslo MOVEMBER! Celý výťažok bude venovaný Lige proti rakovine.

Vieš všetko o prevencii pred rakovinou?
Ak nie, stiahni si brožúrku Ligy proti rakovine pre mužov TU!

Partneri SIHPA Movember:

Silné reči

Hlasovanie o najlepšie fúziky – výsledky