Posilňujeme vedenie SIHPA: Vítame Róberta Pukaloviča!

Posilňujeme vedenie SIHPA: Vítame Róberta Pukaloviča!

S radosťou Vám predstavujeme novú posilu vedenia SIHPA, Róberta Pukaloviča.

Róbert Pukalovič, jeden z najznámejších obrancov v histórii slovenského hokeja, niekoľkonásobný majster Slovenska, tréner, komentátor a bývalý generálny sekretár Slovenského zväzu ľadového hokeja vstúpil do SIHPA, kde bude pôsobiť ako člen Výkonného výboru a ambasádor SIHPA.

Veľmi ma teší, že taká osobnosť, akou je Róbert Pukalovič, bude plnohodnotným členom vedenia SIHPA. Z tohto miesta sa bude podieľať na ďalšom smerovaní, spolurozhodovaní  a rozvoji hráčskej asociácie. Túto spoluprácu si cením o to viac, že v minulosti práve Robo Pukalovič bol prezidentom hráčskej asociácie a na Slovensku je len veľmi málo ľudí, ktorí majú také znalosti, skúsenosti a chcenie pomôcť hráčom, ako práve on. SIHPA vstúpila do tretieho roku svojho fungovania, za tento čas sa už etablovala v rámci slovenského hokeja a som presvedčený, že práve s Robom Pukalovičom dokážeme ďalej posúvať fungovanie hráčskej asociácie. V minulej sezóne sme zastupovali 220 hráčov a príchod Roba Pukaloviča do SIHPA je nielen pre týchto hráčov skvelým signálom, že hráčska asociácia sa rozvíja a sústavne pracuje na tom, aby mohla svojim členom poskytnúť stále lepšie služby a pomoc vždy, keď to budú potrebovať.“ uviedol súčasný prezident SIHPA Oliver Pravda.

 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.