FOTO: Hokejový deň 2017

FOTO: Hokejový deň 2017

V sobotu 17.6.2017 sa v bratislavskom Auparku konal prvý ročník akcie „HOKEJOVÝ DEŇ SIHPA„. Záštitu nad podujatím niesla Slovenská asociácia hráčov ľadového hokeja. V rámci podujatia SIHPA odovzdala Cenu SIHPA pre najlepšieho hráča Tipsport ligy na základe hlasovania hráčov a čestnú Cenu SIHPA za oddanosť a podporu hokeja. Pre deti boli pripravené zábavné súťaže, pri ktorých si overili svoje hokejové zručnosti a najšikovnejšie z nich získali zaujímavé hokejové ceny.

Okrem odovzdania prestížnej trofeje víťazovi sa počas Hokejového dňa konala aj autogramiáda mnohých hokejistov, medzi ktorými nechýbali také osobnosti ako Tomáš Surový, Andrej Meszároš, Marek Slovák, Martin Réway, Pavol Skalický, Tomáš Hrnka, Martin Fehérváry a ambasádor SIHPA Dušan Pašek. Hokejovým dňom sprevádzal známy herec a moderátor Juraj Rašla a dobrú náladu sa postarali hudobné vystúpenia Roba Pappa a Barbory Balúchovej.

Fotogaléria z prvého ročníka Hokejového dňa SIHPA:

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.