PROM-IN sa bude starať o hokejistov!

PROM-IN sa bude starať o hokejistov!

SIHPA s radosťou oznamuje začiatok spolupráce s výrobcom prémiových výživových doplnkov značky PROM-IN!!!

Cieľom SIHPA je postupne rozširovať služby, ktoré poskytuje svojim členom. Okrem právneho poradenstva, hájenia ekonomických práv hokejistov, poskytovania vzdelávania na City University za zvýhodnených podmienok nám záleží aj na zdraví športovcov a príprave športovcov na ich výkony. Nakoľko kvalitná suplmentácia tvorí neodmysliteľnú súčasť života športovcov, tak bolo v záujme SIHPA nadviazať spoluprácu so značkou, ktorá je schopná poskytnúť športovcom kompletnú škálu suplmentov, ktorá dokáže preukázať kvalitu vstupných surovín a ktorá dokáže garantovať, že športovec sa po ich použití nemusí obávať pozitívneho dopingového nálezu. „Je veľmi náročné nájsť spoločnosť, ktorej produkty spĺňajú všetky spomenuté atribúty. „Pri hľadaní partnera pre SIHPA v oblasti potravinových doplnkov a športovej výživy sme neboli ochotní robiť žiadne kompromisy a práve preto sme nadviazali spoluprácu práve so spoločnosťou PROM-IN“, uviedol prezident SIHPA Rastislav Konečný.

Pavel Samek, produktový manažér značky PROM-IN a majster ČR v naturálnej kulturistike dodáva, že „Kvalitná surovina je základ a preto sa produkty PROM-IN vyrábajú výhradne z najkvalitnejších, preverených a certifikovaných surovín s minimom prídavných látok. Dodávajú tak telu prvotriedne živiny a nenájdete v nich lacnejšie náhrady kvalitných surovín, čím je zabezpečená najvyššia dosiahnuteľná kvalita.“

Slogan WE BUILD YOUR BODY (Staviame vaše telo) vystihuje značku PROM-IN aj preto, že sa snaží nezaoberať len výrobou kvalitných doplnkov výživy, ale aj zdravých fitness potravín ako proteínové palacinky, skvelé proteínové kaše, mandľové maslo, bezlepkové vločky a chlieb, alebo prémiové proteínové tyčinky. Týmto PROM-IN zabezpečuje nielen rýchlu a zdravú, ale aj veľmi chutnú výživu pre ľudí, ktorí dbajú nato, čo dávajú do svojho tela.

Na základe spolupráce SIHPA a PROM-IN, budú môcť všetci členovia SIHPA nakupovať produkty značky PROM-IN za zvýhodnených podmienok, pričom o detailoch budeme svojich členov v najbližšom čase informovať. Novinky sledujte na FB SIHPA a FB PROM-IN.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.