Hokejový deň SIHPA už túto sobotu!!!

Hokejový deň SIHPA už túto sobotu!!!

V sobotu 17.6.2017 sa v bratislavskom Auparku uskutoční prvý ročník akcie „HOKEJOVÝ DEŇ SIHPA“ pod záštitou Slovenskej asociácie hráčov ľadového hokeja v rámci ktorého vyhlásime aj najlepšieho hráča Tipsport ligy v sezóne 2016/2017 na základe hlasovania hráčov.

Slovenská asociácia hráčov ľadového hokeja (SIHPA) vás pozýva na „Hokejový deň“, ktorý sa uskutoční 17. júna 2017 v čase od 14:00 do 18:30 v bratislavskom Auparku. V rámci tohto podujatia SIHPA odovzdá CENU SIHPA pre najlepšieho hráča Tipsport ligy na základe hlasovania hráčov. Hráčske asociácie po celom svete už tradične odovzdávajú tieto ocenenia a my sme hrdí, že ani Slovensko už nebude výnimkou. Taktiež odovzdáme čestnú Cenu SIHPA za oddanosť a podporu hokeja.

Pre deti máme pripravené zábavné súťaže, pri ktorých si overia svoje hokejové zručnosti a tí najšikovnejší môžu vyhrať zaujímavé hokejové ceny.

Okrem odovzdania prestížnej trofeje víťazovi sa môžete tešiť aj na autogramiádu hokejových hviezd. Fotku alebo podpis si môžete odniesť od mnohých hokejistov, medzi ktorými nebudú chýbať také osobnosti ako Tomáš Surový, Andrej Meszároš, Marek Slovák, Martin Réway, Pavol Skalický, Tomáš Hrnka, Martin Fehérváry a ambasádor SIHPA Dušan Pašek.

Navyše počas celého podujatia budete mať možnosť nechať si zdarma vyšetriť oči odborníkmi z očnej kliniky iClinic.

„Hokejovým dňom“ vás bude sprevádzať známy herec a moderátor Juraj Rašla a o vašu dobrú náladu sa postarajú hudobné vystúpenia Roba Pappa a Barbory Balúchovej.

VSTUP JE VOĽNÝ.

Tešíme sa na vás!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.