Cena SIHPA pre najlepšieho hokejistu

Cena SIHPA pre najlepšieho hokejistu

Takmer meter na výšku a pol metra na šírku. Váha 10 kg. Nerez upravený laserom na čiernom skle, nerezový rám, zasklené čírym sklom. To je „CENA SIHPA“.

Prvý krát v histórii sa na území Slovenskej republiky odovzdá CENA SIHPA pre najlepšieho hráča Tipsport ligy na základe hlasovania hráčov. Tieto ocenenia už tradične na celom svete odovzdávajú hráčske asociácie a my sme hrdí, že takéto ocenenie bude v najbližších dňoch po prvý raz odovzdané aj na Slovensku!

Vo svete je práve takéto ocenenie v športových kruhoch cenené najviac, pretože sa nehodnotia sympatie, body, ani víťazstvá. Hodnotí sa kvalita súperov a spoluhráčov.

SIHPA koncom mája ukončila hlasovanie medzi hráčmi Tipsport ligy. Na základe hlasovania hráčov je vidieť, že hráči vedia oceniť kvality súpera, že ich nezaujíma národnosť súpera a že v každom Tipsport ligovom mužstve je aspoň jeden hráč, ktorý môže pomýšľať na titul najlepšieho hráča sezóny 2016/2017.

My víťaza už poznáme! Čo myslíte, koho meno pribudne na plakete?

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.