SIHPA sa dohodla so CITY UNIVERSITY OF SEATTLE

SIHPA sa dohodla so CITY UNIVERSITY OF SEATTLE

Členovia SIHPA môžu študovať na City University za zvýhodnených podmienok.

Po predchádzajúcich rokovaniach Slovenskej asociácie hráčov ľadového hokeja (ďalej len „SIHPA“) zastúpenou prezidentom Rastislavom Konečným, členom VV SIHPA JUDr. Oliverom Pravdom, LL.M. a ambasádorom Dušanom Pašekom a City University of Seattle, Vysokej školy manažmentu zastúpenou rektorkou prof. Ing. Editou Hekelovou, PhD., predsedom Správnej rady Ing. Jánom Rebrom, MBA, PhD., riaditeľom pre marketing a rozvoj Mgr. Branislavom Zlochom, došlo koncom októbra k spečateniu akademického partnerstva a to podpísaním Zmluvy o spolupráci.

Vyjednávania medzi SIHPA a City University of Seattle prebiehali už od leta, ale nakoľko bolo potrebné dotiahnuť mnoho detailov, k podpisu zmluvy mohlo prísť až teraz. Na základe dohody môžu členovia SIHPA dostať od City University štipendium vo výške 30% z hodnoty študijného. Štipendium nie je možné kombinovať s inými zľavami a zvýhodneniami, ktoré môže City University poskytovať.

Členovia SIHPA budú môcť túto výhodu požívať pre študijné programy bakalárskeho, magisterského, BSBA a MBA štúdia a to v dennej, ako aj v externej forme štúdia, ktoré môžu byť realizované prezenčnou, kombinovanou, alebo dištančnou metódou.

Člen SIHPA má nárok na štipendium v spomínanej výške len vtedy, ak je v danom študijnom roku po celý čas zároveň aj členom SIHPA. Túto skutočnosť si City Uninversity preveruje na základe dohodnutého mechanizmu priamo so SIHPA.

Je z hlavných cieľov SIHPA je poskytnúť možnosť kvalitného vzdelania svojim členom, ktoré im pomôže v ich živote po skončení hokejovej kariéry.

Tu je 5 dôvodov, prečo študovať na City University:

  1. miera nezamestnanosti absolventov po jednom roku od ukončenia City University je 0%
  2. štúdium v slovenskom alebo anglickom jazyku
  3. možnosť získať slovenský a americký diplom
  4. medzinárodné akademické prostredie
  5. flexibilný študijný plán / online štúdium

Mysli na svoju budúcnosť a študuj!

Sleduj na našom Instagrame ako prezident SIHPA a predseda Správnej rady City University spečatili dohodu medzi SIHPA a City University.
Sleduj náš Instagram a maj čerstvý prehľad o tom, čomu sa práve SIHPA venuje.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.